Головна » Новини » Культура » У Рівному відбудеться смішний фестиваль

У Рівному відбудеться смішний фестиваль

У Рівному в МПК «Тестильник» у середу 22 березня о 17.00 годині, відбудеться фестиваль третього Рівненського телевізійного чемпіонату «КРОК» (Кубок Рівного з КВН).
До участі в цьогорічному фестивалі долучились близько десяти команд, що представляють різні учбові заклади міста від загальноосвітніх шкіл та Рівненського економіко-технологічного коледжу до «МЕГУ імені акад.. С. Дем’янчука», РДГУ та НУВГП.

Організовано чемпіонат Міською молодіжною громадською організацією «КВН міста Рівне». Телевізійну зйомку, інформаційний супровід та трансляцію ігор проводитиме ТРК «РИТМ».

·        У цьому році реалізація третього чемпіонату стала можливою завдяки проекту «Громадський Бюджет».

·        Дякуючи цьому – вхід на ігри чемпіонату буде вільним для всіх бажаючих, проте в першу чергу до зали запрошуються представники закладів, чиї команди беруть участь в іграх.

·        Та навіть не це найголовніше – найцікавішою родзинкою Третього міського телевізійного чемпіонату «Кубок РівногО з КВН» – є нагорода переможців!!!
Команда, що за підсумками року стане звитяжцем чемпіонату – отримає фінансування для поїздки на Фестиваль Ліги Сміху в місто Одеса.

Отож, цілком можливо, що відвідавши ігри рівняни зможуть познайомитись із майбутніми зірками гумору всеукраїнського масштабу.

Нагадаємо чемпіонат КРОК(раніше ПРЛ або «Юніор-ліга») – існує в місті з 2005 року і його випускниками є доволі успішні команди,

фіналісти Слобожанської Ліги КВН «Фававу» та  «Олів’є» РДГУ,

Віце-чемпіони Галицької Ліги КВН «АбZаЦ» НУВГП,

Чемпіони Івано-Франківської ліги КВН «Кавалєрка» – команда «Комедія Кравцова»

РЕТК НУВГП та учасники Рівненської Ліги Сміху «Дикий Ринок» РДГУ-РЕГІк.

Окремі випускники Ліги КРОК є учасниками Центральної телевізійної Ліги Сміху на 1+1 у складі команди «Замок Любарта»,

та працюють у сценарному цеху телеканалів «СТБ» та «Новий канал».


Актуально

Гройсман пообіцяв розібратися з лісокрадами! (ВІДЕО)

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює проведення масштабних перевірок підприємств лісової промисловості на предмет контрабанди лісу, …

Залишити коментар