Головна » Новини » Рівнян запрошують переселятися до “Малої Швейцарії”

Рівнян запрошують переселятися до “Малої Швейцарії”

“Котеджне містечко Мала Швейцарія – це новий унікальний проект в передмісті Рівного, який знаходиться на відстані в 1,5 км від луцького кільця. Що запезпечує всі переваги заміського життя зберігаючи переваги проживання в місті. Котеджне містечко Мала Швейцарія поєднує в собі сучасні та ефективні перевірені часом технології будівництва. Ексклюзивна архітектура, близькість до м.Рівне, висока якість будівництва – ось що робить цей котеджне містечко одним з найпривабливіших пропозицій нерухомості в регіоні.

Проекти таунхаусів відповідають високим естетичним вимогам. При цьому Мала Швейцарія розташована в безпосередній близькості до природи.

На території для майбутніх мешканців містечка буде упорядкована прогулянкова зона, майданчики для дітей, паркова зона відпочинку, цілодобова охорона закрита територія, що в свою чергу забезпечить комфортне, зручне, та безпечне проживання майбу.”


Актуально

Поліцейські та експерти узагальнювали практику та основні аспекти розслідування ДТП

17 серпня в Головному управлінні Нацполіції області відбувся навчально-практичний семінар щодо розслідувань кримінальних правопорушень за …

Залишити коментар