Головна » Новини » Культура » Валентина Люліч розкаже рівнянам про “поетичні світи”

Валентина Люліч розкаже рівнянам про “поетичні світи”

Напередодні Всесвітнього дня письменника відбудеться творчий вечір «Поетичні світи Валентини Люліч». Подія відбудеться 2 березня о 14.00 в Рівненській обласній бібліотеці для молоді.

Валентина Люліч – молода рівненська поетеса, прозаїк, бард. Вона член Національної спілки письменників України, лауреат премії імені М. Дубова (2011), дипломант Першого Міжнародного літературного конкурсу імені поета і філософа Платона Кускова (2011), переможець обласного конкурсу «Краща книга Рівненщини» в номінації «Кращий літературний дебют» (2012), лауреат конкурсу повстанської та патріотичної пісні «Повстанська ватра-2014» за найкраще виконання патріотичної пісні та лауреат літературної премії ім. В. Поліщука (2015). Автор чотирьох книжок: «Світ у долонях» (2012), «Яблуневе сонце» (2012), «Печериці в законі» (2015), «ЗАparolЕНІ» (2016). Друкувалася в літературних журналах «Дніпро», «Лава», «Склянка часу», літературно-краєзнавчому альманасі «Погорина». Працює в жанрі співаної поезії. Вірші інших авторів покладає на музику і виконує під гітару. Робота Валентини Люліч в прокуратурі і літературна діяльність не заважають, а взаємно доповнюють одна одну.

Тематичний діапазон творчості Валентини Люліч досить широкий. Тут і осмислення природи поетичного натхнення й осягнення власної жіночої сутності та філософські роздуми, що неодмінно нагадають читачам про найважливіші людські цінності: любов, чесність, жертовність, відданість і патріотизм. Це світ очима жінки, сучасної і вільної, талановитої і самодостатньої, романтичної і красивої.

На захід запрошені письменники Рівненщини, друзі та поціновувачі творчості письменниці, читачі бібліотеки.


Актуально

За нелегальних працівників підприємство заплатить штраф

У Рівному гуртівня іграшки повинна сплатити понад 1,5 мільйона гривень штрафу за 14 нелегальних працівників,повідомляє Управління …

Залишити коментар