Головна » На експорт » Ледь не вбив дружину та напав на поліцейського: як покарають рівненського «отелло»

Ледь не вбив дружину та напав на поліцейського: як покарають рівненського «отелло»

Уродженець Хмельниччини, який два тижні тому ледь не вбив свою дружину в одному з ресторанів Рівного, а згодом напав на поліцейських та хотів накласти на себе руки наразі перебуває у СІЗО. Як повідомили журналістам ТРК “Ритм” у ГУНП в Рівненській області, наразі відкрите кримінальне проводження за двома статтями Кримінального кодексу України – це ч1. ст. 115 “Умисне вбивство” з поправкою на ч2. ст. 15 того ж таки кодексу, “Замах на злочин”: “Замах на вчинення злочину є закінченим, якщо особа виконала усі дії, які вважала необхідними для доведення злочину до кінця, але злочин не було закінчено з причин, які не залежали від її волі”. Незважаючи на те, що дружина нападника вижила, йому в будь-якому разі може загрожувати максимальне покарання, як за умисне вбивство, а це 15 років позбавлення волі. Наразі в цьому провадженні триває досудове розслідування.

Незважаючи на важкі рани, особливо в області шиї, потерпіла знаходиться вдома. Лікарі надали їй всю необхідну допомогу, і вона відновлюється після травм амбулаторно, перш за все, через те, що має маленьку дитину, і повинна за нею доглядати.

Нагадаємо, що в одному з ресторанів Рівного ввечері 15 лютого чоловік через ревнощі кілька разів вдарив дружину ножем. Відвідувачі ресторану не змогли зупинити нападника, його затримали патрульні, коли той сам підійшов до них у під час оформлення ДТП. Під час затримання чоловік напав на поліцейського та просив пістолет, щоб застрелитися. Затримували чоловіка патрульні разом з перехожими.


Актуально

Чи грають рівняни у шахи? (ВІДЕО)

20 липня визнано Міжнародним днем шахів. Ми вирішили поцікавитися у рівнян, чи грають вони у …

Залишити коментар