Головна » На експорт » Рівненські військові жінки-контрактники показали свої вміння зі стрільб

Рівненські військові жінки-контрактники показали свої вміння зі стрільб

На Рівненському полігоні чоловіки та жінки-контрактники змагалися у стрільбі по умовному противнику. На Рівненському загальновійськовому полігоні оперативного командування «Захід» тривають заходи бойової підготовки за участю близько сотні бійців окремого полку зв’язку.

З метою підтримання навиків прицілювання та знищення умовного противника на військове стрільбище прибули воїни, як строкової, так і військової служби за контрактом.

Як зазначив старший керівник занять майор Сергій Будников, до початку стрільб кожен з присутніх вивчив положення курсу стрільб та заходи безпеки, а під час виходу на полігон виконав вправу навчальних стрільб з автомату Калашнікова АКС-74У.

– Мета занять досягнута. Військовослужбовці отримали чергову практику та стали ще впевненіші в своїх діях на полі бою та володінні штатною зброєю, – наголосив офіцер.

Пліч-о-пліч з чоловіками, навчально-бойові завдання зі знищення цілей виконали військовослужбовці жінки. За результатами стрільб по цілях, що з’являються на декілька секунд на різних відстанях кращими стали учасники АТО молодший сержант військової служби за контрактом Вадим Головатий та старший солдат служби за контрактом Інна Герасимчук, про це повідомив на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook офіцер прес-служби Віктор Шубец.


Актуально

Поліцейські та експерти узагальнювали практику та основні аспекти розслідування ДТП

17 серпня в Головному управлінні Нацполіції області відбувся навчально-практичний семінар щодо розслідувань кримінальних правопорушень за …

Залишити коментар