Головна » На експорт » На одній з ферм Рівненського району оголосили карантин у зв’язку із чумою свиней

На одній з ферм Рівненського району оголосили карантин у зв’язку із чумою свиней

Три дні тому на свинофермі у селі Дядьковичі Рівненського району виявлено хворих кабанів. Двох тварин зарізали, а ще 5 загинули.  Загалом у господарстві утримується майже 160 тварин. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

На свиноферму виїхали ветеринари задля проведення епізоотичного розслідування.

У результаті встановлено, що на територію забійного пункту, що розташований поряд з свинофермою, наприкінці січня завезений та розтушований застрелений дикий кабан.

Ветеринари відправили матеріали загиблих свиней на експертизу. У результаті встановлено, що ці тварини були хворими на африканську чуму.

З метою координації дій проведено засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Рівненській РДА, рішенням якої затверджено план заходів з локалізації захворювання.

Так, на ферму накладено карантин. На підприємстві проведуть забій свиней безкровним методом та спалять їх, встановлять дизбар’єри та санпропускники.

А ветеринари та поліцейські вже розпочали подворовий обхід домогосподарств у Дядьковичах з метою виявлення хворих тварин.


Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар