Головна » На експорт » Новини Події » У Рівному безпритульним подарували житло (ФОТО)

У Рівному безпритульним подарували житло (ФОТО)

Чудовий подарунок для собак центру стерилазації зробили рівняни. Молоді ротарійці з Rivne Rotaract Club подарували притулку дерев’яні будки:

“Сьогодні ми відвідали притулок, де мешкає 70 хвостатих вихованців. Привезли собачі будиночки та трохи харчів. За короткий час ми буди вражені, яку хорошу роботу роблять працівники цього закладу і скільки всього їм доводиться тягнути на своїх плечах. З нового року їм вдалося прилаштувати 11 вихованців. У нагоді тут стає все: крупи, хлібчик, субпродукти, старі речі, будки та інше. Не будьте байдужими, давайте допоможемо собачкам перезимувати. Висловлюємо щиру подяку Геннадію Тимощуку за надані дошки, нашому Ротарійцю Василю Пелешку та фірмі Столяр за те, що зробив будиночки, Андрію Сироті за яскраві фарби, Жені Гопанчуку та фірмі Еверест за дахи і Шпанівській пекарні за хлібчик. Будьмо добрими один до одного та братів наших менших.”

 

 

Керівник центру стерилаізація Тамара Лук’янчук щиро вдячна молоді за такий дарунок:

“Всі працівники центру приємно вражені тим, що молоді люди за власною ініціативою і видно, що з душею, зробили добротні будиночки для собак. В будках є потреба завжди, тому що непосидючі хвостаті мешканці поступово їх згризають і розламують.
Благодійники з Rivne Rotaract Club самі чудово розповіли про свою добру справу і про всіх людей, які їм в цьому допомагали. І доповнили свою розповідь чудовими фотографіями, які можна подивитися в них на сторінці.
А ми ще раз ДЯКУЄМО цим людям за ДОБРО!!! 🙂
І сподіваємось, що ще зустрінемось !”

ФОТО: Rivne Rotaract Club

Собакам теж нове житло сподобалось, дехто, як каже ТАмара Лук’янчук, вже навіть його “забронвав” 🙂


Актуально

На Рівненщині перевіряють оперативно-рятувальні автівки (ФОТО)

19 липня начальник відділу ресурсного забезпечення підполковник служби цивільного захисту Мирослав Дем’янчук та тимчасово виконуючий …

Залишити коментар