Головна » Новини » Кримінал » У Рівному на будівництві працюють несправні крани! (ФОТО)

У Рівному на будівництві працюють несправні крани! (ФОТО)

 

Терміново заборонити роботу вантажопідіймальних кранів ТзОВ «Агротехноекобуд», які несуть загрозу життю та здоров’ю людей, вважають за необхідне фахівці Управління Держпраці у Рівненській області. Відповідний адміністративний позов направлено до Рівненського окружного адміністративного суду. Застосувати  захід реагування шляхом повного зупинення ведення робіт наглядовців змусили порушення, виявлені під час планової перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

Фахівці Держпраці наполягають на забороні роботи двох кранів (стрілового самохідного на пневмоколісному ходу КС-4361 зав. № 1987, баштового КБ-403Б), на об’єкті будівництва багатоповерхового житлового будинку в м. Рівне вул. М. Струтинської, 13Б (ІІ черга будівництва). Виявлено, що в ТзОВ «Агротехноекобуд» в порушення вимог розділу 7.4 НПАОП 0.00-1.01-07 «Правил будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів»,  не забезпечено утримання в справному ставні та безпечну експлуатацію вантажопідіймальних кранів, кранових колій, знімних вантажозахоплювальних пристроїв, тари шляхом організації належного відомчого нагляду, обслуговування, технічного огляду та ремонту.

У тому числі:

– баштовий кран допущений до експлуатації без усунення несправностей, пошкоджень та відмов, виявлених під час експертного обстеження, проведеного фахівцями ДП «Рівненський ЕТЦ» та зазначених в експертному висновку від 13.09.2016 ВЕ № 160.16, та позачергового повного технічного огляду після закінчення граничного строку експлуатації та в зв’язку із встановленням на новому місці, а також періодичних технічних оглядів, порушено вимоги п.7.3.1, п.7.3.3, п.7.3.5, п.7.3.9, п.7.5.8 Правил.

Кран змонтовано з відхиленням по вертикалі. Кран нахилений в напрямку до об’єкту будівництва житлового будинку по вул. М. Струтинської, 13Б порушено вимоги п.4.1.1 Правил.- Земляне полотно під рейкові колії крана не облаштоване ефективним водовідводом, вода стікає безпосередньо в котлован, порушено вимоги п.4.1.1 Правил, п. 4.1.4 «Настанови з улаштування наземних рейкових колій вантажопідіймальних кранів» ДСТУ-Н Б А.3.1-25:2014.

В порушення вимог статті 21 Закону України «Про охорону праці» та п. 7.2.1 Правил» субєкт господарювання не отримав  дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки

Загалом під час перевірки наглядовці виявили 108 порушень  дотримання вимог охорони праці та промислової безпеки. Перевірено Товариство з обмеженою відповідальністю “Рівненський МЖК”, служба охорони праці, об’єкт “Будівництво багатоквартирного житлового будинку (будівельний №8) ІІ черга м. Рівне в районі вул. Гагаріна та М. Струтинської  (друга черга МКР МЖК), вантажопідіймальні споруди та об’єкти котлонагляду на об’єкті будівництва багатоповерхового житлового будинку в м. Рівне М. Струтинської, 13Б (ІІ черга будівництва), електрогосподарство.

Усі порушення та терміни їх усунення зазначені у приписі, наданому керівництву «Агротехноекобуд».

 

Прес-служба Управління Держпраці у Рівненській області


Актуально

На Рівненщині перевіряють оперативно-рятувальні автівки (ФОТО)

19 липня начальник відділу ресурсного забезпечення підполковник служби цивільного захисту Мирослав Дем’янчук та тимчасово виконуючий …

Залишити коментар