Головна » Новини » Кримінал » Рівненська кіберполіція розповіла про “групи смерті” у соцмережах

Рівненська кіберполіція розповіла про “групи смерті” у соцмережах

  • Рівненська кіберполіція провела конференцію на якій розповіла про “групи смерті”, які почали з’являтись у соціальних мережах. Назви таких груп: «Синій кит», «Я в грі», «Розбуди мене о 4:20», «Тихий будинок». Під час зустрічі з журналістами правоохоронці повідомили, що на Рівненщині жодних летальних випадків не зафіксовано, але щоб їх не допустити, потрібно працювати у цьому напрямку.

    – Це проблема, яка на території нашої держави реально існує. Ми хочемо спільними зусиллями національної поліції та громадської упередити, щоб жодна дитина нашої області не стала членом такої групи, – наголосив начальник Поліського управління кіберполіції ГУНП в Рівненській області Олег Лепеха.– Це проблема, яка на території нашої держави реально існує. Ми хочемо спільними зусиллями національної поліції та громадської упередити, щоб жодна дитина нашої області не стала членом такої групи, – наголосив начальник Поліського управління кіберполіції ГУНП в Рівненській області Олег Лепеха.

    Фанати таких груп називають себе китами, тому що кити викидаються на берег і скоюють самогубство. У соцмережах повідомляють, що дітей ломають психологічно. Спочатку подавляють їх психічний стан, а потім переводять все на гру даючи різні завдання, щоб завдати дітям шкоди.

    Правоохоронці наголошують, що батьки повинні приділяти більше уваги психічному стану своїх дітей, перевіряти шкіру на наявність пошкоджень і зокрема звертати увагу на пошкодження у формі кита. Також варто перевіряти соц мережі дітей , до яких вони груп входять та звернути увагу на підозрілі переписки. Звертати увагу на коло спілкування дитини, зайняти вільний час дитини спортивними або культурними секціями, контролювати фото й та відеофайли на гаджетах дитини.


Актуально

У Дубенському районі смертельна ДТП за участі мотоцикліста

17 серпня, близько 20 години на автодорозі «Київ-Чоп» у селі Тараканів водій мотоцикла зіткнувся із …

Залишити коментар