Головна » На експорт » Новини Події » “Температура була холодною, але діти не захворіли”, – Степан Копера про Ясениницький центр

“Температура була холодною, але діти не захворіли”, – Степан Копера про Ясениницький центр

Так порушення норм температурного режиму, на прес-конференції, у Рівненській ОДА прокоментував  директор   Ясениницького навчально-реабілітаційного центру.

Для перевірки закладу спеціально створили робочу групу з представників управління освіти РОДА, юристів та комунальників.

У результаті службового розслідування з’ясувалося, що директор закладу самовільно понижав температуру, щоб зекономити бюджетні гроші на опаленні.

«Визнаю, що вчинив дурницю, бо подумав, у першу чергу, за державу. Підкупився, що вночі тарифи дешевші, тому палили вночі, а з 9.00 до 14.00 опалення вимикали. Бо якраз у цей час діти знаходяться на заняттях фізкультури, вони рухаються і не мерзнуть», – зазначив директор закладу Степан Копера.

Начальник управління освіти області Григорій Таргонський заявив, що на сьогодні у центрі температурний режим відповідає усім нормам і вимогам.

Також Григорій Таргонський додав, що директор центру Степан Копера понесе адміністративну відповідальність, адже керівник закладу зобов’язаний забезпечувати оптимальний температурний режим – а це 18-22 градуси тепла в кімнатах, 15-18 – в спортзалі та майстернях.

Моніторинг подачі тепла буде проводитися і надалі.


Актуально

Маршрутка Рівне-Київ потрапила у жахливе ДТП: є жертви

20 липня на 128 кілометрі траси Київ-Чоп зіткнулися маршрутка та вантажівка. На місце події приїхало …

Залишити коментар