Головна » Новини » Економіка » У Рівному презентуватимуть СУП!

У Рівному презентуватимуть СУП!

На презентацію Спілки українських підприємців (СУП) та зустріч із успішними українськими підприємцями запрошують рівненських бізнесменів та топ-менеджерів 24 лютого у «Відкритому офісі» Платформи взаємодій «Простір». Таким чином учасники СУП хочуть познайомитись із рівненською бізнес-спільнотою та налагодити співпрацю з підприємцями.

 

Спілка українських підприємців (СУП) – це перша найбільша об’єднана сила незалежних українських підприємців. Більше 300 компаній різних за видом діяльності та розміром об’єдналися заради покращення умов ведення бізнесу. Організація активно виступає за дерегуляцію, підтримує національних виробників та експортерів, обмінюється досвідом та популяризує інновації шляхом проведення бізнес-форумів, зустрічей з владою, засідань комітетів, конференцій та візитів у міста України.

 

Участь у події безкоштовна за попередньою реєстрацією за посиланням: http://surfe.be/JE2

Програма зустрічі:

14:30 – 15:00 – Welcome coffee, реєстрація гостей.

15:00 – 15:10 – Вітальне слово.

15:10 – 15:30 – Презентація СУП від виконавчого директора СУП Катерини Глазкової

15:30 – 16:10Спілкування із Радою директорів СУП В’ячеславом Климовим (співвласника «Нова пошта»), Наталією Єремєєвою  (співвласницi «Stekloplast»), Сергієм Бартощуком (голови наглядової ради «КОСМО») та Костянтином Магалецьким (партнера «HORIZON CAPITAL»).

16:10 – 17:40  – Персональні виступи В’ячеслава Климова, Наталії Єремєєвої, Сергія Бартощука та Констянтина Магалецького.
17:40 – 18:30 –  Networking time.

Захід відбудеться 24 лютого, о 14.30 в приміщенні «Відкритого офісу» (центральний корпус НУВГП, 4 поверх, вхід через 3-й поверз).

 

Докладніше про СУП можна дізнатись на сайті .http://sup.org.ua


Актуально

Рівнян закликають підтримати акцію “Україна не катівня!

Рівненські зоозахисники закликають рівнян прийти 20 липня  о 10:00 до міської ради Рівного, Соборна 12а …

Залишити коментар