Головна » На експорт » “Тарас Бульба” – ренесанс. Після трирічної перерви повертається найстаріший рок-фестиваль України (ВІДЕО)

“Тарас Бульба” – ренесанс. Після трирічної перерви повертається найстаріший рок-фестиваль України (ВІДЕО)

Середина літа найспекотнішою обіцяє бути у Дубно. З 14 до 16 липня, після трирічної перерви там знову гримітиме рок-музика. Один з найстаріших рок-фестивалів України “Тарас Бульба”, започаткований ще у 1991 році, повертається.

Організатори оголосили вже першого хед-лайнера. Ним буде культова Black Metal група з Харкова з Європейським ім’ям та світовим визнанням “Nocturnal Mortum”. За свою більш як двадцятип’ятирічну історію музиканти об’їхали ледь не увесь світ, виступаючи на найбільших та найпрестижніх концертних майданчиках та фестивалях важкої музики.

Ще задовго до початку війни Росії проти України, команда чітко визначилась та сформувала патріотичну спрямованість своєї творчості, і останній повноформатний альбом, який вийшов ще у 2009 році “Голос Сталі” став яскравим тому доказом. Музика та тексти пісень набрали ще більшої актуальності після подій 2014 року, а композицію “Україна” сміливо можна назвати неформальним гімном України.

Після 2014 року гурт “Nocturnal Mortum” веде активну волонтерську роботу допомагаючи українській армії та добровольчим батальйонам.

На фестиваль “Тарас Бульба” харків’яни обіцяють приїхати з новою концертною програмою, і зробити ніч з 14 на 15 липня у Дубному найтемішою.

Наразі організатори фестивалю “Тарас Бульба” в пошуках інших хед-лайнерів та гуртів, які виступатимуть. Виконавчий директор фестивалю “Тарас Бульба” Микола Арсенюк ексклюзивно з журналістами “Телеканалу Ритм” поділився секретами та деталями майбутньої події:

 


Актуально

На Рівненщині черговий спалах африканської чуми

На свинофермі у селі Городець Володимирецького району у свиней зафіксовано спалах африканської чуми. У цьому …

Залишити коментар