Головна » На експорт » Визначились усі учасники головного зимового футбольного турніру

Визначились усі учасники головного зимового футбольного турніру

Дванадцять команд візьмуть участь у традиційному, вже ХХІ обласному футбольному Меморіалі Володимира Шморгуна. Цей турнір для більшості команд-учасників є головним та останнім ігровим етапом підготовки до літнього футбольного сезону.

Серед учасників турніру 2017 року 11 представників Рівненщини та один з сусідньої Волині – це “Звягель-750” з Новоград-Волинського. Окрім постійних учасників цих змагань останніх років, до яких відносяться “ОДЕК”, ФК “Малинськ”, “АГАТ” з Гощі, ФК “Садове”, ФК “Млинів”, “Імпульс”, “Водник”, “Калина” з Бугрина, а також юнацькі команди ДЮСШ-Верес та “КОЛІФКС” є новачок – це ФК “Рафалівка”, яка з цього сезону виступатиме в найсильнішій обласній футбольній лізі.

Наразі організатори змагань розподілили команди у дві відбіркові групи, і ось який вони мають вигляд:

ГРУПА А

ОДЕК (Оржів)
ФК “АГАТ” (Гоща)
ФК “Млинів”
“Імпульс” (Дубно)
“Водник” (Рівне)
КОЛІФКС (Костопіль)

ГРУПА Б

ФК “Малинськ”
ФК “Садове”
ФК “Рафалівка”
“Калина” (Бугрин)
“Звягель-750” (Новоград-Волинський)
ДЮСШ “Верес” (Рівне)

Матчі турніру проходитимуть з 4 до 26 березня у місті Рівне на запасному полі стадіону “Авангард” згідно затвердженого календаря змагань.

Участь у турнірі беруть 12 колективів. Змагання проходять в два етапи:

– на І етапі команди за рейтингом розбиваються на дві підгрупи “А” та “Б” по 6 команд у кожній і грають між собою в одне коло.

– на ІІ етапі команди, котрі посіли в підгрупах 1-4 місця потрапляють до 1/4 фіналу (1А – 4Б, 1Б – 4А, 2А – 3Б, 2Б – 3А). На стадії 1/2 фіналу (переможець пари 1А – 4Б грає з переможцем пари 2Б – 3А; переможець пари 1Б – 4А грає з переможцем пари 2А – 3Б). Команди, що програли у півфіналах, грають за ІІІ місце; команди-переможці півфінальних пар зустрічаються у фіналі за І місце (господар у цих матчах визначається за жеребом).

Склад команди на гру – 18 гравців, тренер, представник. Матч складається з двох таймів по 35 хвилин та 5-ти хвилинної перерви. Дозволяється заміна 7 гравців з числа заявлених на гру. За участь незаявленого або дискваліфікованого гравця команді зараховується поразка 0:3. За неявку на гру команді зараховується поразка з рахунком 0:3.

Дані змагання покликані вшануванти пам’ять колишнього гравця рівненської команди майстрів “Колгоспник” і старшого тренера команди “Авангард”, тренера дитячо-юнацького футболу, президента обласної федерації футболу Володимира Андрійовича Шморгуна.


Актуально

Чи грають рівняни у шахи? (ВІДЕО)

20 липня визнано Міжнародним днем шахів. Ми вирішили поцікавитися у рівнян, чи грають вони у …

Залишити коментар