Головна » На експорт » 10 «фішок» YouTube, про які ви могли не знати

10 «фішок» YouTube, про які ви могли не знати

Цим сервісом для перегляду відео так чи інакше користуються всі. Багато хто й не підозрюють, що він вміє трохи більше, ніж просто показувати відео. Ми зібрали декілька дуже простих і цікавих опцій YouTube, про які ви могли не знати.


1

«Пасхалка» YouTube

Можливо, не дуже корисні, але точно забавні «секретні» можливості YouTube, які «сховали» розробники.
Існує кілька буквених комбінацій, при введенні яких у пошуковий рядок змінюється ваш звичайний інтерфейс. Наприклад, вбиваємо в пошук « doge meme » – все стане дивно райдужним.

Ще декілька комбінацій, які потрібно забити в пошук:
Use the Force, Luke  – все стане анімоване-рухомим
webdriver torso  – вам може здатися, що це вірус
do the harlem shake  – тільки перевірте, що звук включений
awesome  – це потрібно ввести безпосередньо під час програвання ролика, на клавіатурі (НЕ клікаючи в пошук). Смуга прокрутки стане кольоровою.


2

Швидкість відтворення

Дивитеся навчальний ролик? Чи не встигаєте виконувати покрокову інструкцію? Є проста функція в настройках, яка дозволяє вибрати швидкість відтворення. Для цього тиснемо на кнопку «налаштування» внизу екрану, далі вибираємо швидкість і експериментуємо.


3

Створення GIF-файлів

Сервісів для створення «гіфок» багато. Але найпростіше на одну з них потрапити можна, просто додавши літери gif на посиланні ролику в адресному рядку.


4

Як скопіювати посилання з певного моменту ролика

Ви хочете показати друзям тільки певний фрагмент? Щоб максимально спростити цю задачу, скористайтеся таким способом. Поставте відео на паузу, клікніть по екрану правою кнопкою мишки, виберіть у меню «Копіювати URL-адресу з цього часу». Скопійоване посилання запустить відео саме з цього моменту.


5

Тести розробників

За цим посиланням  розробники YouTube тестують нові ідеї, можливості та функціонал. І пропонують зробити те ж саме своїм користувачам.


6

 Як “витягти” аудіодоріжку MP3 з відео

У цій непростій справі допоможе, наприклад, сервіс  Peggo . Заходимо, вставляємо лінк з YouTube на той ролик, звідки хочемо взяти звук.


7

«Закріпити» плеєр поверх вікон

Купа відкритих вікон? Зробіть так, щоб маленький плеєр Youtube завжди був зверху. Через браузер Chrome можна встановити програму  Floating YouTube . Скопіюйте посилання на будь-який ролик. Закріпіть за допомогою «шпильки». Натиснувши, на кнопку «стрілки» ви зможете пересувати цей плеєр в потрібне місце екрану


8

Збережіть відео на комп’ютер

Способів багато. Один з найпростіших: в адресному рядку добавити слово «save». Перейдіть за посиланням. Потрапите на сторінку, де вибравши потрібний формат, легко і без зайвих дій збережете ролик на комп’ютер.


9

«Гарячі клавіші YouTube»

K – пауза або програвання
J – перемотування на 10 секунд назад
L – перемотування на 10 секунд вперед
M – вимкнути звук
цифра 0 – на початок відео
цифри від 1 до 9 – перестрибнути на 10% – 90%
«+» – збільшити шрифт
«-» – зменшити шрифт


10

Функція Leanback

Це своєрідний оптимізований під ТВ інтерфейс сервісу. Великі кнопки і нічого зайвого: прибрані коментарі та багато інших функцій. Все для того, щоб ніщо не відволікало вас від перегляду. Ролики будуть запускатися послідовно самі. Спробувати функцію можна, перейшовши за посиланням.

 


Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар