Головна » На експорт » Новини Економіки » У Рівному знають, яким має бути антикорупційне законодавство

У Рівному знають, яким має бути антикорупційне законодавство

У Рівному детально розглянули антикорупційне законодавство.

У Рівненському регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся  практикум на тему «Практичне застосування антикорупційного законодавства. Електронна система декларування доходів», в якому взяли  участь міські та селищні голови, їх заступники та секретарі рад, а також депутати Рівненської міської ради.

Захід відбувся  в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. Учасники практикуму розглянули антикорупційне законодавство, акцентували увагу на відповідальності за вчинення корупційних правопорушень посадовими особами місцевого самоврядування, а також детально ознайомилися з порядком заповнення та подачі електронних декларацій посадовими особами місцевих органів влади.

Нагадаємо, нині Е-декларації мають подати усі депутати місцевих рад, відтак інтерес до цієї теми  наразі є актуальним. Тренер з антикорупційного законодавства Юрій Вовк, кандидат юридичних наук, доцент, розповів присутнім – покроково порядок заповнення декларацій, роз’яснив окремі нюанси, та нагадав про відповідальність у разі подання неправдивих даних.

Повідомляє Офіс Реформ проекту ПУЛЬС, Рівненського відділення АМУ


Актуально

У Дубенському районі смертельна ДТП за участі мотоцикліста

17 серпня, близько 20 години на автодорозі «Київ-Чоп» у селі Тараканів водій мотоцикла зіткнувся із …

Залишити коментар