Головна » На експорт » Рятувальники просять громадян дотримуватися правил пожежної безпеки

Рятувальники просять громадян дотримуватися правил пожежної безпеки

На Рівненщині триває період сильних морозів. За словами рятувальників, саме в такий період значно збільшується кількість пожеж в житловому секторі. А все тому, що громадяни порушують правила пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та електронагрівальних приладів. Саме така необережність призводить до травмування та загибелі людей.

Лише з початку лютого на території Рівненської області сталось 25 пожеж, на яких 4 людини загинуло та ще 2 отримали травми. Працівникам ДСНС з вдалося врятувати життя 7 чоловік.

Головне управління ДСНС у Рівненській області звертається до всіх громадян із проханням бути надзвичайно обачними під час посилення морозів. Проявляйте пильність та обережність при використанні обігрівачів, газового і електричного обладнання та устаткування. В жодному разі не використовуйте для обігріву несправні печі, саморобні електронагрівальні прилади, свічки. У разі виникнення пожежі негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101».


Актуально

Поліцейські та експерти узагальнювали практику та основні аспекти розслідування ДТП

17 серпня в Головному управлінні Нацполіції області відбувся навчально-практичний семінар щодо розслідувань кримінальних правопорушень за …

Залишити коментар