Головна » Новини » Здоров'я » Українських підлітків через інтернет примушують до самогубств!
інтернет

Українських підлітків через інтернет примушують до самогубств!

Підлітків втягують в небезпечну гру, у фіналі якої – суїцид

У соцмережах з’явилася нова гра, куди затягують підлітків. В Україні вже зафіксовано декілька таких спроб у Запоріжжі. Батьки, психологи та правоохоронці б’ють на сполох.  Адже з кожною годиною ситуація з інтернет грою #хочувігру стає все гірше і гірше, пише vmestezp.org.

Зараз серед підлітків поширюється культ суїциду. До цього схильні діти від 10 до 17 років. Їх заохочують величезними групами за допомогою гри та завдань. Потім, замотивованих на «вас чекає прекрасний світ» підлітків, шляхом психологічної обробки і залякування, доводять до самогубства. Через Скайп та Вконтакті. Суть гри заключається в тому, щоб пройти декілька етапів, таких як калічити себе, розмова по скайпу і т.д. Далі вони збирають особисту інформацію, телефони, адреси і починають контролювати кожні 48 годин.

Зрозуміти, що вони знаходяться в капкані цих людей, можна за записами Вконтакті. У цих записах будь-яким чином обігруються такі фрази: #Тихий_дом, #Морекитов, #F58, #F57, #d28, #хочувигру. Також спостерігається вірші і музика депресивного змісту.

Якщо немає доступу Вконтакті, зверніть увагу на поведінку дитини. Вона не висипається, з 4 до 5 ранку не спить, сидить за комп’ютером, в телефоні. Так само на тілі можуть бути якісь порізи, номери, великі синці невідомого походження.

Правила гри наступні:

Для тих хто мріє і бажає потрапити в гру, або вже не спить в 4-20. Я хочу вам провести короткий огляд, того, що ж у нас відбувається і що це за гра така, де ви жертвуєте життями, або хочете це зробити для чиєїсь матеріальної вигоди чи очобистих інтересів. Якщо вам цікаво, давайте продовжу.

Для початку- чи це Гра. Від гри тут тільки назва, хороша обкладинка, тому як в 15-17 років ми любимо ігри та все заборонене. Я прибиру обкладинку, ви не проти? Не проти, я прибираю, тепер куди ви приєднуєтесь називається- Секта допомоги вашої смерті та смутку всіх хто вас любить та цінує. Чи багато хто захоче написати пост про 4-20 на таку ..хм .. групу … думаю набагато менше, але це лише обкладенка, що далі .. Так ось, що ж тут відбувається. Розберу максимально коротко. Вам змінюють режим сну і активності, ви не спите зовсім інший час, організму необхідно за щось чіплятися в такому випадку, адже звичні орієнтири змінюються. І вас починають завалювати фото та відео про суїцид, а також повідомленнями, за словами всіх, хто грав, до суїциду, як до єдиного способу вирішення проблем.

Тобі дають завдання – понівечити себе. Інстинкт самозбереження один з найголовніших у людини, і ти йдеш проти нього. Знову ж втрачаєш орієнтири, і вони знову з рекламою свого чудового суїциду. Але це не все. Від цього ти не вмираєш і тобі не так сильно боляче. Ти починаєш розуміти що знищувати свій організм, це не так боляче.

Через збитого режиму настає апатія, бажання спілкуватися стає менше,і особливо з тими, хто близько, адже вони звикли тебе бачити по-іншому. І тут починається велика кількість навіювань, картину світу починають наповнювати фотографіями та відео на цю тему, а суїцид – реальним виходом. Суть в тому, що це вигідно реальним профі, які просто розводять тебе, розводять на життя по схемі, кажучи, що це глобально, що це свободаі прикрашають це мирними метеликами і китами породжуючи дитячі приємні картинки, і тут підсвідомість обманюється.
Потім ти ведеш щось на кшталт журналу для них, але їм це не потрібно. Це проти тебе – ти намагаєшся догодити їм, і в той же час знаєш, що вони хочуть від тебе. Догодити тим, кому на тебе наплювати, для кого ти так само як сходити в туалет або поставити чайник. У дитинстві нас вчили триматися подалі від тих, хто представляє для тебе небезпеку. Тут ти люцем до лиця. Тобі показують, що суїцид твій особистий вибір? Ти лише осередок добре продуманої схеми яка полягає в зміні режиму, нлп установках, віддаленні від тебе всього улюбленого тобою, знищення твоїх цілей.

Роблячи запис  не вступаєш в гру. Ти пропонуєш людям запрограмувати тебе на самознищення. Ти йдеш за пошуком відповіді, ти загубився. Твоя відповідь не в подібних групах, і якщо ти прочитав це, то починаєш цей факт вже освідомлювати.

Створено даже багато закритих груп, де підлітки виконують ці завдання. Серед запорізьких підлітків ця гра почала набирати неабиякі оберти.

Батьки, перевіряйте акаунти своїх дітей, бутьте уважні, адже наслідки можуть бути незворотними.


Актуально

17 липня без світла залишаться:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар