Головна » На експорт » Рівняни знайшли викрадача Соньки (ФОТО)

Рівняни знайшли викрадача Соньки (ФОТО)

Справжнього ажіотажу в Рівному та соцмережах набула інформації від Ірени Нагорної, яка розповіла про викрадення в неї собаки-пікінеса за кличкою Сонька. Власниця розповіла, що ненадовго залишила домашнього улюбленця прив’язаного біля супермаркету, і вийшовши з магазину не застала собаки. Відразу очевидці розповіли, що бачили, як собаку забрав якийсь підліток.

Декілька днів зникнення Соньки було в топ-новинах соцмереж, до пошуків активно долучилися ЗМІ, майже всі написавши оголошення про зникнення собаки. Кажуть, що небайдужі люди навіть розклеювалиоголошення містом.

Сонька знайшлася. За словами власниці, їй повідомили, що бачили схожу собаку в торгових рядах центрального ринку, де її намагався продати підліток циганської зовнішньості. Опис продавця та викрадача збігався, тому сумнівів не було, що це одна й та ж людина. Ірена Нагорна розповідає, що зустріла хлопця зі своєю собакою дорогою на ринок. Від радощів, що домашній улюбленець нарешті повернеться, віддала усі гроші викрадачеві.

Ось як описує ситуацію Ірена Нагорна на своїй сторінці у соцмережі:

Знайшлась!!! Моє маля зі мною!)
Друзі, рівняни, дякую!!! За репости і дзвінки. Дякую, друзяки, за нічне розклеювання оголошеннь в цей холод і за підтримку. Ви у мене самі самі!
Хлопчик виявився підлітком років 14-15. Вчора його бачили з Сонькою на ринку. Людей здивувало, що він продає дорослу собаку. Щойно повертаючись звідти ні з чим, я зустріла його. Думала, знайду надеру вуха. А на ділі на радостях витрусила весь гаманець.)) За те що ціла, не ушкоджена і сита. Дякую!!!

Після того, як емоції вщухли, Ірена Нагорна написала ще один пост, вже більш розважливий та навіть застерігаючий, додавши до нього фото викрадача собаки:

Увага, власники собачок і не тільки!
Будьте пильні.
Хлопця у якого я забрала свою собаку впізнав дописувач у групі Типове Рівне у ВКонтакті. Хочу помилятись, але швидкість зникнення Соньки, те що хлопця бачили із нею на ринку, те що він навіть не думав відмовлятись від грошей і те що я зловила його на брехні, плюс коментар дописувача, вказують на те, що хлопчина можливо збирає все “що криво лежить”. Сварять мене друзі, що дала гроші. Кажуть “завтра він ще дітей почне уводити бо то легкий заробіток”. Тому, майте його фото про всяк випадок

 

 


Актуально

На Рівненщині черговий спалах африканської чуми

На свинофермі у селі Городець Володимирецького району у свиней зафіксовано спалах африканської чуми. У цьому …

Залишити коментар