Головна » На експорт » Курйозні новини » Ольга Фреймут змусила змінити кухню та інтер’єр у рівненському закладі (ФОТО)

Ольга Фреймут змусила змінити кухню та інтер’єр у рівненському закладі (ФОТО)

Ольга Фреймут приїхала з візитом до Рівного у рамках проекту “На ножах”. Її супроводжувада знімальна група в більше як 20 чоловік. Журналісти “Телеканалу “Ритм” побували на знімальному майданчику передачі та дізналися деталі “інспекції”.

Першим закладом інспектора Фреймут стала піцерія “Санта Марія”, яка знаходиться на території Центрального ринку. Місце розташування Ольга Фреймут відразу забракувала та відкрито про це заявила. Втім, зайшовши в середину, зауважила, що зала хороша та вона особисто взялася б змінити заклад.

Порадила змінити інтер’єр та кухню, це і пообіцяли виконати у піцерії. Також Фреймут змусила керівництво піцерії встановити заохочення та розібратися з робочим часом для персоналу. Порекомендувала ввести премії та графіки чергувань.

Обурило Ольгу Фреймут, що у піці замість анчоусів подають оселедець. А замість прошутто – звичайну шинку. Також на кухні Фреймут знайшла зіпсований сир.

Нагадаємо, проект “На ножах” – реаліті-шоу телеканалу 1+1, у якому ведуча Ольга Фреймут разом із Дмитром Борисовим та експертами перетворює занедбаний ресторан на успішне місце. У межах проекту команда здійснює повний аналіз роботи закладу: від кухні та інтер’єру, до взаємин в колективі.


Актуально

Поліцейські та експерти узагальнювали практику та основні аспекти розслідування ДТП

17 серпня в Головному управлінні Нацполіції області відбувся навчально-практичний семінар щодо розслідувань кримінальних правопорушень за …

Залишити коментар