Головна » Новини » У США зібрали рекордну суму на боротьбу з указами Трампа

У США зібрали рекордну суму на боротьбу з указами Трампа

1478617363-4677-donald-trampВпливова правозахисна організація Американський союз захисту громадянських свобод (ACLU) тільки за минулі вихідні дні отримала близько $ 24 млн пожертвувань, що приблизно в шість разів більше, ніж правозахисники отримують зазвичай за рік. Про це повідомив офіційний представник ACLU, повідомляє DW.

За словами представника, пожертвування різко зросли після того, як президент США Дональд Трамп підписав свої міграційні укази, тимчасово заборонили в’їзд в США сирійських біженців, а також громадянам семи країн з переважно мусульманським населенням.

Американський союз захисту громадянських свобод був створений майже 100 років тому. На сьогоднішній день в її рядах перебуває близько 750 тисяч осіб. Організація виступає проти смертної кари і поліцейського насильства.

31 січня повідомлялося, що влада штату Вашингтон подають в суд на Трампа через його антіміграціонное указу, тимчасово забороняє в’їзд в США громадянам семи мусульманських країн.

28 січня Трамп підписав указ, яким обмежив імміграцію біженців з мусульманських країн.

30 січня Європейська комісія повідомляла, що вивчає законність указу президента США Дональда Трампа про заборону в’їзду в країну громадянам семи мусульманських держав.


Актуально

Рівненські лікарі зможуть укласти більше декларацій з пацієнтами

Базовий тариф Національної служби здоров’я України на оплату послуг первинної медичної допомоги на 2019 рік …

Залишити коментар