Головна » Новини » Економіка » У Підлісках на Рівненщині сільська школа зробила технологічний прорив! (ФОТО)

У Підлісках на Рівненщині сільська школа зробила технологічний прорив! (ФОТО)

 

Сучасне шкільне обладнання придбала Бабинська громада для трьох шкіл, та однієї філії, що розміщена у селі Підліски. Нагадаємо, додаткова освітня субвенція на об’єднані територіальні громади у розмірі близько 9 млн.грн надійшла в область наприкінці 2016 року. Її згідно формули поданої Міністерством фінансів України розподілили між  п’ятьма  ОТГ утвореними у 2015 році. Тож громади – несподівано отримали значні суми, і їх потрібно було освоїти у надкороткі терміни, але на освітянську галузь. За ці кошти урядовці пропонували громадам здійснити ремонтні та енергозберігаючі роботи у закладах освіти, придбати шкільні автобуси, комп’ютери, мультимедійне обладнання, мікроскопи, обладнання для кабінетів фізики, хімії, праці та інформатики, а також спортивний інвертар.

Голова Бабинської об’єднаної громади Олег Гречич розповів –  «Хотіли придбати шкільний автобус, але на дороговартісну покупку згідно тендерних закупівель практично не було часу. Тому разом з директорами шкіл склали список необхідного технічного обладнання,  аби створити дітям повноцінний конкурентноспроможний  навчальний процес, згідно вимог нових шкільних програм.»

Напередодні Різдва громада нарешті отримала омріяне обладнання для шкіл – два десятки ноутбуків з ліцензійним програмним забезпеченням, 14 мікроскопів – з лабораторними матеріалами для досліджень, телевізори з супровідними комплектуючими матеріалами, мультимедійні дошки, швейні машинки та спортивні тренажери.  Вчителі та батьки учнів такому новорічному подарунку неймовірно раді, відтак вже планують – як користуватимуться  новим обладнанням.

 

Повідомляє Офіс Реформ проекту ПУЛЬС, Рівненського відділення АМУ


Актуально

На Рівненщині конкурсна рада підтримала реалізацію ще 13 енергопроектів

Ще 13 соціальних об’єктів на Рівненщині стануть енергоощаднішими. Їх перелік затвердила Конкурсна рада обласного конкурсу. …

Залишити коментар