Головна » Новини » Економіка » У Підлісках на Рівненщині сільська школа зробила технологічний прорив! (ФОТО)

У Підлісках на Рівненщині сільська школа зробила технологічний прорив! (ФОТО)

 

Сучасне шкільне обладнання придбала Бабинська громада для трьох шкіл, та однієї філії, що розміщена у селі Підліски. Нагадаємо, додаткова освітня субвенція на об’єднані територіальні громади у розмірі близько 9 млн.грн надійшла в область наприкінці 2016 року. Її згідно формули поданої Міністерством фінансів України розподілили між  п’ятьма  ОТГ утвореними у 2015 році. Тож громади – несподівано отримали значні суми, і їх потрібно було освоїти у надкороткі терміни, але на освітянську галузь. За ці кошти урядовці пропонували громадам здійснити ремонтні та енергозберігаючі роботи у закладах освіти, придбати шкільні автобуси, комп’ютери, мультимедійне обладнання, мікроскопи, обладнання для кабінетів фізики, хімії, праці та інформатики, а також спортивний інвертар.

Голова Бабинської об’єднаної громади Олег Гречич розповів –  «Хотіли придбати шкільний автобус, але на дороговартісну покупку згідно тендерних закупівель практично не було часу. Тому разом з директорами шкіл склали список необхідного технічного обладнання,  аби створити дітям повноцінний конкурентноспроможний  навчальний процес, згідно вимог нових шкільних програм.»

Напередодні Різдва громада нарешті отримала омріяне обладнання для шкіл – два десятки ноутбуків з ліцензійним програмним забезпеченням, 14 мікроскопів – з лабораторними матеріалами для досліджень, телевізори з супровідними комплектуючими матеріалами, мультимедійні дошки, швейні машинки та спортивні тренажери.  Вчителі та батьки учнів такому новорічному подарунку неймовірно раді, відтак вже планують – як користуватимуться  новим обладнанням.

 

Повідомляє Офіс Реформ проекту ПУЛЬС, Рівненського відділення АМУ


Актуально

Сьогодні засвітять головну ялинку Рівного

На майдані Незалежності у Рівному працюють комунальники: встановлюють сцену, звукову апаратуру та перевіряють освітлення. Сьогодні …

Залишити коментар