Головна » На експорт » Новини ВІДЕО » На Рівненщині в лютий мороз рятувальники облаштували три мобільні пункти для обігріву (ФОТО) (ВІДЕО)

На Рівненщині в лютий мороз рятувальники облаштували три мобільні пункти для обігріву (ФОТО) (ВІДЕО)

У зв’язку із різким пониженням температурних показників та з метою запобігання випадкам переохолодження громадян, в першу чергу малозахищених верств населення, 5 січня працівники Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області облаштували три мобільні пункти обігріву в місті Рівне у місцях найбільшого скупчення населення.

З метою об’єктивного інформування громадськості про роботу пунктів обігріву рятувальники організували для представників місцевих засобів масової інформації своєрідний «ознайомлюючий рейд». Журналісти на власні очі змогли переконатися, що пункти встановлено із дотриманням всіх вимог правил пожежної безпеки та санітарно-гігієнічних норм, в достатній кількості забезпечені електричними засобами обігріву, медичними аптечками, теплими речами та вогнегасниками.

У пунктах обігріву організовано цілодобове чергування особового складу рятувальників та психологів ДСНС, які здійснюють прийом громадян, що потерпають від холоду. Відвідувачі забезпечуються гарячими напоями та печивом. До речі, за час двогодинного рейду по допомогу до рятувальників звернулися майже 30 громадян.

Один із трьох пункті розміщений в Рівному на майдані Незалежності поруч з кінопалацом «Україна», два інших пункти організовані на базі автобусів Держслужби з НС і можуть мобільно пересуватися у місця найбільшого скупчення людей для обігріву та надання необхідної допомоги.

Довідково: на даний час на території Рівненської області організовано роботу 68 стаціонарних пунктів обігріву, які здебільшого розміщено в закладах соціальної та медичної сфер.

 

 


Актуально

На Рівненщині за минулий рік зросли ціни на продукти харчування

Індекс споживчих цін у 2018р. по області становив 109,3%, по Україні – 109,8%. На споживчому …

Залишити коментар