Головна » Новини » Над реалізацією Акту на підтримку свободи України думають у США

Над реалізацією Акту на підтримку свободи України думають у США

swa)Адміністрація США зараз шукає можливості для реалізації положень Акту на підтримку свободи України, який передбачає, в тому числі, надання Україні оборонної зброї та поглиблення санкцій проти Росії.

Про це зазначив у п’ятницю в Вашингтоні заступник глави українського МЗС Вадим Пристайко за результатами візиту до США, передає Укрінформ.

“Зустрічі в Білому домі дозволили дійти висновку, що Сполучені Штати, адміністрація, шукають можливості це зробити”, – наголосив заступник міністра, відповідаючи на запитання щодо готовності американського уряду реалізувати положення Акту.

Він зауважив, що для цього мають бути прийняті певні рішення щодо фінансування закону, передусім у Конгресі США та адміністрації.

За словами представника МЗС, головне питання, яке обговорювалося під час його перебування в Вашингтоні, полягало в тому, “як консолідувати сили із союзниками та партнерами в боротьбі, яку Україна зараз веде на сході”.

Нагадаємо: візит заступника міністра закордонних справ України до США тривав кілька днів. За цей час відбулися його зустрічі в Конгресі, Білому домі, в тому числі офісі віце-президента США. Крім того, український представник виступив в Атлантичній раді, яка вважається впливовим аналітичним майданчиком в Америці, під час зустрічі, присвяченій реалізації трансатлантичної стратегії на сході Європи.


Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар