Головна » Новини » Економіка » Нижче $45 впала ціна нафти WTI

Нижче $45 впала ціна нафти WTI

middle_8496eb033fb203c12b5dbd626ed85100Ціна ф’ючерсів на американську легку нафту марки WTI на нью-йоркській біржі NYMEX опустилася на $0,03.

Таким чином, її ціна склала $44,50 за барель, пише Gazeta.Ru.

У свою чергу, ціна ф’ючерсів на північноморську нафту марки Brent на лондонській біржі ICE знизилася на $ 0,16 і склала $ 48,97 за барель.

У середині торговельної сесії вартість WTI вперше з квітня 2009 року опустилася нижче позначки в $44 за барель на тлі інформації про зростання запасів нафти в місті Кашинг (штат Оклахома), де розташований головний нафтовий розподільний центр США.

Крім того, трейдери продовжували відігравати повідомлення американського міненерго про збільшення минулого тижня товарних запасів нафти в США і підвищенні обсягів її видобутку в країні до найвищого рівня за останні 30 років.

До кінця торгів у Нью-Йорку нафтові котирування дещо стабілізувалися і завершили день в невеликому плюсі. За словами аналітиків, цьому, зокрема, сприяла публікація гарної статистики по американській економіці.

Як повідомило міністерство праці США, кількість первинних звернень за допомогою з безробіття минулого тижня скоротилася на 43 тис. до 265 тис. – мінімального рівня з квітня 2000 року.

На думку експертів, зміцнення американської економіки буде сприяти підвищенню попиту на нафту.


Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар