Головна » Новини » Прокуратура Рівненщини через суд вимагає у фірми повернути державі майно вартістю 25,5 млн грн

Прокуратура Рівненщини через суд вимагає у фірми повернути державі майно вартістю 25,5 млн грн

prokyratyraПрокуратура Рівненської області пред’явила до господарського суду Рівненської області позов в інтересах держави в особі Фонду державного майна України до приватної структури з вимогою повернути у державну власність пакет акцій ПАТ «Рівненський радіотехнічний завод» на суму 25,5 млн грн та сплатити на таку ж суму штрафні санкції, повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Підставами для позовних вимог прокуратури стало рішення Вищого господарського суду України від 14.01.2015, яким залишено у силі рішення судів першої та апеляційної інстанцій про розірвання договору купівлі-продажу 50% +1 акцій заводу, укладеного між регіональним відділенням Фонду державного майна України по Рівненській області та приватною фірмою, у зв’язку з неналежним виконанням нею договірних зобов’язань.

Зокрема, фірма не виконала умови договору щодо нарощування обсягів виробництва продукції та внесення інвестицій у завод у формі капіталовкладення. Крім того, не було збережено чисельність робітників заводу, а навпаки – її зменшено упродовж останніх трьох років більш ніж удвічі.

Довідково: ухвалою господарського суду Рівненської області від 05.02.2014 ПАТ «Рівненський радіотехнічний завод» визнано банкрутом та введено ліквідаційну процедуру.


Актуально

МОН продовжило прийом вступників у заклади профосвіти до 1 жовтня

Міністерство освіти і науки подовжило термін прийому документів на вступ до закладів професійної освіти до …

Залишити коментар