Головна » Новини » У Рівному створили оперативний штаб

У Рівному створили оперативний штаб

rovnoОргани державної влади, правоохоронці, рятувальники та силовики Рівненщини перейшли на посилений режим роботи. З цією метою створено обласний оперативний штаб. Його очолив голова ОДА Віталій Чугунніков. Основне завдання штабу – координація дій з попередження та протидії можливим загрозам інтересам держави, життю та здоров’ю громадян, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

«Ситуація на Рівненщині перебуває під контролем. Задля безпеки мешканців та гостей області удвічі збільшено кількість патрулів, а стратегічні об’єкти – під посиленою охороною. Відпрацьовується питання належного функціонування бомбосховищ», – зазначив Віталій Чугунніков.

До складу штабу увійшли керівники органів влади, обласних підрозділів МВС, Держслужби з надзвичайних ситуацій, СБУ, прокуратури, Міноборони, Нацгвардії, Держприкордонслужби, а також стратегічно важливих підприємств, установ і організацій.

Працюватиме штаб щоденно у цілодобовому режимі.


Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар