Головна » Новини » Чубаров: Путіну Крим цікавий тільки як військовий плацдарм

Чубаров: Путіну Крим цікавий тільки як військовий плацдарм

95301Влада Росії захопивши Крим відвела йому єдину роль у своїй геополітичній грі – військового плацдарму.

Про це в інтерв’ю “Українській правді” заявив глава Меджлісу кримських татар Рефат Чубаров.

За його словами, конфліктами в Криму і на Донбасі Росія досягає різних цілей.

“Ми ж усвідомлюємо, що на Донбасі не в захисті “русских” проявляється інтерес Росії, а в іншому – в бажанні повністю контролювати Україну. Росії потрібно, щоб Україна остаточно перетворилась на квазідержаву, повністю підконтрольну Москві”, – сказав Чубаров.

“А Крим – це військова стратегія РФ, питання геополітичне, пов’язане не тільки з відносинами з Україною. Російське керівництво відвело Криму єдину роль – військового плацдарму”, – додав він.

На підтвердження своїх слів Чубаров нагадав радянську агітку, що “Крим – це “непотоплюваний авіаносець СРСР”.

“На території півострова було 11 військових аеродромів, і всі їх Росія має намір відновлювати. Навіщо їй там 2 мільйони 300 тисяч населення? Тим більше, навіщо такі категорії людей, які не вітають її прихід? Росія буде вичавлювати звідти населення”, – вважає Чубаров.

За його словами, перші кроки Росії в Криму “вже це показують”.

“Сьогодні фінансові вливання в Крим здійснюються або у створення та облаштування військових гарнізонів, або в комунікації, які пов’язані з військовими об’єктами – дороги, електропостачання, засоби зв’язку. Не бачив, щоб великі гроші спрямовувалися на розвиток туризму. Навіщо?”, – заявив Чубаров.

Як відомо, Росія анексувала українську АР Крим і підтримує терористів на Сході країни, про що заявляє і Київ, і Захід.

ЄС, США і низка інших країн запровадили проти РФ жорсткі економічні санкції, покликані змусити Москву відмовитися від агресії проти України.


Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар