Головна » Відео новини » 5 золотих медалей вибороли спортсмени Рівненської федерації кікбоксингу “Будокан”

5 золотих медалей вибороли спортсмени Рівненської федерації кікбоксингу “Будокан”

 

П’ять золотих, дев’ять срібних та сім бронзових медалей вибороли спортсмени Рівненської Обласної Федерації Кікбоксингу “Будокан” на Відкритому чемпіонаті Житомирської області WAKO, присвяченому річниці Революції гідності, в рамках обласного Фестивалю контактних видів єдиноборств. З понад ста тридцяти учасників з різних областей України, Рівне представляли двадцять один спортсмен віком від одинадцяти до чотирнадцяти років. Жоден з них не повернувся до рідного міста без нагороди.

Один з наймолодших кікбоксерів з команди Рівненської Обласної Федерації Кікбоксингу “Будокан” Данило Бочар. Йому лише одинадцять, але за своїми плечима він має чималий послужний список не лише у якості учасника змагань міжобласного та всеукраїнського рівня. Данило зайняв третє місце у своїй вагових категорії, але він не переймається, адже без поразок немає перемог.

На змаганнях у Тернополі рівненських спортсменів безпосередньо супроводжував тренер РОФК “Будокан”, до речі, Чемпіон Світу з кікбоксингу, Роман Кроль. Загальним результатом команди він задоволений, крім того, каже, що отримав величезний матеріал для роботи тренерам. Адже кожен поєдинок за участю бійця РОФК “Будокан” надав чимало інформації про недопрацювання та помилки, які в найкоротший термін потрібно усунути.

Старший тренер РОФК “Будокан” Ростислав Саєнко відзначив, що у Житомирі рівняни відкрили змагальний календарний рік. У своїй безпосередній роботі та роботі федерації, він дотримується чіткого переконання, що спортсмен набагато ефективніше покращує свою майстерність беручи участь у змаганнях, ніж просто займаючись на тренуваннях.

Участь у турнірах подібних до житомирського у бійців РОФК “Будокан” розписані далеко наперед. Так, команда вже активно готується до Відкритого Чемпіонату Тернопільської області з кікбоксингу WAKO, який відбудеться двадцять першого лютого. На ці змагання РОФК “Будокан” планує делегувати більше сотні своїх спортсменів, аби перевірити бойову готовність усіх своїх кращих бійців.

Віктор ТЕРЕЩУК


Актуально

Жіночий галас у Хомка: як обирали у Рівному директора стерилізаційного центру

У приймальні міського голови зібралися чи не всі зоозахисники міста. Вони сперечаються між собою, адже …

Залишити коментар