Головна » На експорт » Новини Події » Рівнянин врятував асфальт!

Рівнянин врятував асфальт!

14470445_1380183278720108_1259030297418640543_nРівнянин Антон Андрушевський на своїй сторінці у ФБ повідомив, що йому вдалося не допустити руйнацію асфальтного покриття на вулиці Степовій у Рівному. Цей чоловік зізнався, що власною автівкою перегородив дорогу важкій бетономішалці, яка намагалася попри заборону в’їзду проїхати вулицею.

“Розвилка вулиць Степової і провулку Шпанівського у м. Рівне (м-н Північний). М..дак хотів вїхати на вул. Степову, під знак 3.3 рух вантажних автомобілів заборонено. Я його випередив, перегодорив дорогу власним авто і вказуючи на знак попросив розвернутися і їхати дорогами які для цього призначені! Він сказав що не розвертатиметься, бо йому треба їхати саме сюдою на будівництво котеджу яке знаходиться на вул. Степова, на прохання пред’явити маршрутний лист, або будь-яку накладну з адресою вигрузки мудак почав хамити і дзвонити своєму начальству, щоб ті приїхали і парєшалі! Я подзвонив у поліцію… запропонував хамлу поспорити хто приїде швидше… він звісно відмовився, і вже через 5 хв. мав честь спілкуватися з полісменами, які чемно, і дуже докладньо пояснили кудою треба їздити бетоновозами і іншими вантажними автомобілями! Постанову не виписували, хоча факт порушення був очевидним… сподіваюсь одним мудаком в місті стане менше…
дякую полісменам за швидку реакцію! Так тримати!
P.s. Жодного Будівництва в зоні дії знаку нема.
P.p.s. Не більше двох тижднів тому, на цій вулиці поклали асфальт, вперше за 30 років!!!! Асфальт має товщину не більше 3-х сантиметрів… цікаво чи протримається він до весни, якщо кожен мудак тудою скорочуватиме дорогу.
У мене фсьо!!!

skrin

 


Актуально

У Рівному вшанували пам’ять жертв Другої світової війни

У перші години 22 червня українські землі зазнали ударів ворога, а за кілька місяців бойових …

Залишити коментар