Головна » На експорт » Головний педіатр України сьогодні у Рівному навчав, як слід боротися з застудою

Головний педіатр України сьогодні у Рівному навчав, як слід боротися з застудою

22731766890_4210f13bc6  Міністерство охорони та здоров’я України у Рівному на базі діагностичного центру провели семінар для педіатрів області про проблемні питання профілактики та лікування інфекційних і соматичних захворювань у дітей.

Застуду на сьогоднішній день педіатри вважають  найпоширенішим захворюванням серед дітей усіх віків. І хоч зазвичай воно триває не більше тижня, багато дітей переносять його досить важко, кажуть лікарі. Та найгіршим є те, що дітлахи приносять вірус у своє оточення  – це у садочки та школи. Головний педіатр України В’ячеслав Бережний впевнений, головна проблема у відсутності вакцинації і на жаль в Україні вже є непоодинокі випадки, коли дітлахи хворіють саме через відсутність щеплення.

На жаль, статистика захворювання дітей , як кажуть в народі « застудою» є не втішною, запевняє Галина Бекетова , доктор наук та позаштатний педіатр України. Особливо це відчутно в осінній період:

– «Зараз настала осінь, сезон найбільш частої патології гострих аспіраторних інфекцій , які зустрічаються у дорослих, але найбільше у дітей, приблизно у три рази частіше. Це та патологія, яка за даними Міністерства охорони та здоров’я уражає найбільше саме дітей. З 8 мільйонів дітей України за рік хворіють 6,5 мільйони, що є дуже високим відсотком»

 

Більше дивіться сьогодні у вечірньому випуску новин « У Ритмі подій» на телеканалі Ритм о 19:00 та о 20:00.


Актуально

У Дубенському районі смертельна ДТП за участі мотоцикліста

17 серпня, близько 20 години на автодорозі «Київ-Чоп» у селі Тараканів водій мотоцикла зіткнувся із …

Залишити коментар