Головна » Відео новини » Міжнародний турнір з баскетболу «Дружба» пройшов у Рівному

Міжнародний турнір з баскетболу «Дружба» пройшов у Рівному

bez-nazvaniyaТрадиційний міжнародний турнір з баскетболу «Дружба» відбувся у Рівному. Цього разу за призи від головного меценату турніру, легендарного баскетболіста Сергія Ліщука боролися юнацькі та дівочі команди складені з гравців не старше 2003 року народження. Рівнянам протистояли суперники з Чехії, Білоруського Бресту, а також з українських міст Ужгорода та Одеси.

Вихованець рівненського баскетболу, гравець іспанської «Валенсії», та незмінний капітан збірної України протягом десяти років легендарний Сергій Ліщук вже не вперше підтримує даний турнір, і в нього на це є особисті причини.

Протягом трьох днів у спорткомплексі ДЮСШ-4 юнацькі та дівочі команди за коловою системою визначали переможця та призерів. Незважаючи на такий формат турніру, заключні дві гри у неділю фактично стали фінальними. Адже у рівненських та чеських хлопчачих та дівочих команд було по дві перемоги в кожного, і вони в очному протистоянні визначали переможця турніру. Рівненські дівчата гідно протистояли чешкам, але здобути перемогу так і не змогли. У підсумку, господарки турніру другі.

Така ж доля спіткала і команду рівненських юнаків, які не змогли дати гідну відсіч більш дорослим суперникам з чеської Острави. Капітан команди Руслан Шорсткий зізнається, що незважаючи на поразку більш досвідченому супернику, результатом та отриманим досвідом більш ніж задоволений.

Для тренера рівненських юнаків Анатолія Колота програний матч більш дорослим чехам дуже корисний. Адже в ній він побачив ті проблеми в грі своїх підопічних, над якими треба більш ретельно попрацювати. Адже цього року на його баскетболістів очікують такі серйозні та відповідальні змагання, як Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга. І саме успішний виступ в цьому турнірі і буде показником роботи для нього.

Традиційно турнір завершився урочистим нагородженням переможців та призерів. Крім того юні баскетболісти отримали індивідуальні нагороди у різних номінаціях. А всі учасники турніру отримали подарунки та сувеніри від Сергія Ліщука.


Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар