Головна » Новини » Працівники ДАІ Рівненщини показали роботу мобільних терміналів зі сплати штрафів

Працівники ДАІ Рівненщини показали роботу мобільних терміналів зі сплати штрафів

terminalСьогодні працівники ДАІ Рівненщини на стаціонарному посту №3, що в місті Корець, наочно показували представникам місцевих ЗМІ, як працюють мобільні термінали зі сплати штрафів, повідомляє прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області.

Упродовж двох годин працівники Державтоінспекції виявили п’ять порушень Правил дорожнього руху, які скоїли водії транспортних засобів.

Після складання протоколу та винесення постанови про адміністративне правопорушення кожному порушнику працівники ДАІ запропонували сплатити штраф платіжною карткою за допомогою терміналу.

Варто зазначити, що майже всі водії-порушники схвально відгукнулися та оцінили переваги такої послуги, проте не у всіх були наявні банківські картки.

− На сьогодні працівники ДАІ Рівненщини використовують два термінали, за допомогою яких можна сплатити штраф за порушення ПДР. Варто зазначити, що майже за місяць часу використання таких терміналів понад 20 водіїв скористалися цією послугою та сплатили штраф на місці, − зазначає начальник УДАІ області Олександр Семенюк.

Державтоінспекція Рівненської області нагадує, що провести оплату штрафів таким чином можливо тільки за порушення Правил дорожнього руху, за які прийняття рішень про накладення штрафних санкцій входить до компетенції Державтоінспекції.


Актуально

На День Незалежності для рівнян працюватимуть фонтани

У центрі Рівного на бульварі Незалежності фонтани працюватимуть  23, 24, 25, 26, 28 серпня. У …

Залишити коментар