Головна » На експорт » Google хоче купити Twitter?

Google хоче купити Twitter?

Вже найближчим часом соціальна мережа Twitter може увійти до сімейства компанії Google. Про це з посиланням на свої джерела повідомляє телеканал CNBC.

aar

У повідомленні також зазначається, що найближчим часом Google може зробити офіційну пропозицію власникам Twitter. У зв’язку з цим акції Twitter на біржі Nasdaq на премаркеті подорожчали на 21%.

За минулі роки Google декілька разів називали одним з можливих претендентів на покупку Twitter. У 2009 році корпорація пропонувала за соцмережу $250 млн, в 2011-му – Google та Facebook пропонували вже майже $10 млрд., однак це було ще задовго до виходу сервісу мікроблогів на публічну біржу у листопаді 2013 року.

Керівництво Twitter з ентузіазмом ставиться до можливого продажу компанії, але не виключає, що він може не відбутися. Джерела проінформували, що угоду може бути підписана до кінця поточного року.

Конкурентом Google у боротьбі за акції Twitter є Salesforce.

Зацікавлення потенційних покупців полягає в базі користування Twitter, а також в медійному ресурсі цієї мережі.  Нагадаємо, Twitter змінив правила щодо обмеження символів у традиційному повідомленні, яке обмежується 140 знаками. У 140 символів не враховуються фото, відео, гіфки, опитування, цитовані твіти.

Додамо, що свого часу Twitter був найбільшою соціальною мережею після Facebook, але потім його обійшли інші додатки Facebook, в тому числі Instagram, Messenger та WhatsApp.


Актуально

Родина просить небайдужих людей допомогти молодій мамі побороти рак! (ФОТО)

Із проханням допомогти  своїй кузині вилікуватися від онкологічної хвороби звернувся до усіх небайдужих людей Maksim Fisianchuk: Перш …

Залишити коментар