Головна » На експорт » Депутат Рівнеради вимагає особистих привілеїв

Депутат Рівнеради вимагає особистих привілеїв

2Сьогодні, на сесії Рівнеради, під час обговорення змін до бюджету, зокрема про виділення коштів на велосипеди патрульній поліції, декілька міських обранців вирішили висловити своє невдоволення роботою патрульних. Відтак, депутат від ВО “Батьківщина” Юрій Мітін обурився тим, що нова поліція не надає міським обранцям преференцій та пільг. І заявив, що з ними не можливо домовитися.

“Штрафують… А можна було б піти на зустріч депутатам, підприємцям і так далі”, – сказав Юрій Мітін.

Начальник патрульної поліції Рівного Сергій Мерчук відповів йому наступне: “Я розумію, що багато кому не подобається, що ми почали штрафувати, але нам без різниці. Ми будемо штрафувати всіх. Оскільки стаття 24 Конституції України наголошує, що всі громадяни рівні перед законом. Як депутати, так і голови, нам без різниці. Ми всіх будемо штрафувати. “

Така поведінка депутата не залишилася не поміченою. Деякі громадські активісти і журналісти уже прокоментували витівку у соціальних мережах.

1

2

Нагадаємо, це вже не перша “оригінальна” ідея Юрія Мітіна. Не так давно депутат запропонував ввести дрес-код для журналістів на сесію Рівнеради.

 


Актуально

Поблизу Рівного на трасі “Київ-Чоп” автобус перегородив дорогу

На трасі «Київ-Чоп» ледве на сталося ДТП через те, що мікроавтобус зламався і перегородив проїжджу …

Залишити коментар