Головна » Новини » Дні Сталої Енергії в Рівному

Дні Сталої Енергії в Рівному

img_8865З 21 вересня 2016 року у Рівному стартують Дні Сталої Енергії.

В рамках проекту Екологічний центр Палацу дітей та молоді провів конкурс «Стильна торба» для учнів загальноосвітніх закладів 1-11 класів. Учасники конкурсу власноруч виготовляли екологічні торбинки для багаторазового використання ,замінник пластиковим пакетам.

Для учнів 8-х класів 17 загальноосвітніх навчальних  закладів проведена  екологічна гра-змагання з популяризації практичних прийомів побутового енергозбереження «Енергетичний рух».

Дні Сталої Енергії в Рівному проводиться вже в друге. Захід триватиме до 24 вересня включно.

22-23 вересня студенти Національного університету господарства та природокористування проведуть екскурсії на котельні: ПрАТ «ЕСКО-РІВНЕ»,ТОВ «Рівнетеплоенерго», та НУВГП, Новий Двір РОВКП ВКГ “Рівнеоблводоканал”. Для студентів технічного коледжу проведуть екскурсію в КП «Містечко».

Управління у справах сім’ї ,молоді та спорту організовує круглий стіл «Споживай енергію розумно» в підлітковому клубі «Сучасник», круглий стіл «Українці за енергозбереження та енергоефективність» в підлітковому клубі «Самоцвіт», також пройде урок «Мій внесок у збереження енергії» в підлітковому клубі «Росинка».

З 22-23 вересня в навчальних закладах відбудеться виставка «Друге життя побутових відходів»,показ відеофільмів на екологічну та енергетичну проблематику, флеш-моб ,спілкування та екоуроки.

Палаці дітей та молоді розмістив інформаційний  стенд «Зелене світло , що зберігає життя».

 


Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар