Головна » Новини » На Рівненщині майже півтори тисячі учасників АТО бажають отримати земельні ділянки

На Рівненщині майже півтори тисячі учасників АТО бажають отримати земельні ділянки

images (3)Із заявами на отримання земельної ділянки звернулося 1493 військовослужбовця, які брали участь у виконанні завдань з проведення АТО. Про це повідомили в головному управлінні Держземагентства у Рівненській області.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Майже половина з них, а саме 706 захисників України, виявили бажання отримати ділянки в обласному центрі. 236 учасників АТО хочуть стати власниками землі у Рівненському та 122 у Здолбунівському районах.

Фахівцями землевпорядної служби вже надано 390 дозволів на розроблення документації із землеустрою на загальну площу майже 60 гектарів.

Разом з тим, 86 учасників АТО вже оформили документи на земельні ділянки загальною площею більше 10 гектарів. З них: 21 ділянка надана під будівництво та обслуговування житлового будинку; 62 – для садівництва; 3 ділянки – для особистого селянського господарства. В обласному центрі не виділено жодної земельної ділянки.

Спеціалісти землевпорядної служби Рівненщини продовжують узагальнювати інформацію про вільні земельні ділянки, котрі можуть бути передані у власність військовослужбовцям.

Загалом для учасників АТО на Рівненщині передбачено понад півмільйона гектарів землі.

Всього в Україні заяви отримання земельних ділянок подали майже 20 тисяч військовослужбовців, які брали участь у виконанні завдань з проведення АТО. Найбільше клопотань надійшло до фахівців землевпорядної служби та органів місцевої влади у Волинській, Львівській, Миколаївській, Рівненській та Житомирській областях.


Актуально

Одна людина загинула, ще двоє у лікарнях внаслідок ДТП на дорогах Рівненщини

За минулу добу на території Рівненської області сталося три дорожньо-транспортних пригоди з потерпілими та однією …

Залишити коментар