Головна » Новини » Польща відмовляє українським чоловікам у візах

Польща відмовляє українським чоловікам у візах

vizaГенеральне консульство Польщі в Луцьку не видає візи українцям призовного віку. пише Корреспондет.

Зокрема, волиняни скаржаться, що громадянам повертають документи з формулюванням “інформація, яку ви надали для підтвердження мети та умов поїздки,недостовірна“. При цьому, в консульстві не пояснюють, що саме слід виправити вдокументах, а відмовляють, в основному, чоловікам, які підпадають в Україні підмобілізацію.

У консульстві Польщі не підтверджують інформації, що у візах відмовляють черезпризовний вік чоловіків.

Відзначають, що ніяких нових розпоряджень для видачі віз не надходило. Разом з тим,підкреслюють, що відмовити у візі можуть у випадку з проблемами з основнимидокументами.

Довідки з військкоматів ми не вимагаємо. Якщо в порядку всі документи,заброньований готель, то з туристичною візою не повинно бути проблем. Але дозвілдається на розсуд консула. У військовозобов’язаних проблеми можуть виникнути тількина кордоні, але це вже не в нашій компетенції, – розповіла представниця консульства Польщі в Луцьку.

Зазначимо, раніше повідомлялося, що в Західній Україні люди виїжджають за кордон цілими селами, щоб не потрапити під мобілізацію.


Актуально

Родина просить небайдужих людей допомогти молодій мамі побороти рак! (ФОТО)

Із проханням допомогти  своїй кузині вилікуватися від онкологічної хвороби звернувся до усіх небайдужих людей Maksim Fisianchuk: Перш …

Залишити коментар