Головна » Новини » Прокурор Рівненщини Олег Соболь зустрівся з громадськими активістам

Прокурор Рівненщини Олег Соболь зустрівся з громадськими активістам

indexУ прокуратурі області відбулась зустріч прокурора Рівненщини Олега Соболя з громадськими активістами. Про це повідомила прес-служба прокуратури Рівненської області.

Під час бесіди, до якої було залучено також заступника начальника ГУ Національної поліції в Рівненській області – начальника слідчого управління Олександра Панасюка, члени громадської ради при Рівненській обласній державній адміністрації висловили свої думки з приводу проблемних питань – тих, які потребують якнайшвидшого вирішення.

Були підняті, зокрема, питання щодо протидії гральному бізнесу, незаконному видобутку бурштину, корупційним правопорушенням в області. Також активістів цікавили результати роботи правоохоронних органів, в тому числі прокуратури, з питань розслідування актуальних кримінальних проваджень, результати судового розгляду господарських справ, обвинувальних актів стосовно високопосадовців.

Олег Соболь відповів на усі запитання, що цікавили громадськість. Він запевнив, що прокуратура області також зацікавлена у тому, аби всі проблемні питання, які турбують жителів Рівненщини, були вирішені. Тому за вказівкою прокурора області буде активізовано хід досудового розслідування у низці кримінальних проваджень, що його проводять слідчі поліції. Окремі доручення з питань, що стосуються слідства, було одразу надано заступнику начальника ГУ Національної поліції в Рівненській області Олександру Панасюку та зобов’язано повідомити про вжиті заходи прокуратуру Рівненської області.

По закінченню зустрічі очільник прокуратури Рівненщини закликав громадськість дієво допомагати правоохоронним органам у збиранні доказів незаконних дій на території регіону, а особливо, що стосується махінацій у сферах бюджету, земельних правовідносин, захисту лісів від неправомірних посягань. Результатом спілкування стала домовленість про подальшу співпрацю прокуратури області з громадським активом регіону.


Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар