Головна » Новини » Директор з розвитку телеканалу РИТМ відбудовуватиме Схід!

Директор з розвитку телеканалу РИТМ відбудовуватиме Схід!

14289789_1411405548873083_2240206862119811884_oКреативний директор телеканалу РИТМ. депутат Рівнеради Олександр Курсик зараз перебуває на Сході України у місті Попасна Луганської області. Як він повідомив, тепер займатиметься ремонтом зруйнованих будівель. ” Перший тиждень ротації на Сході. Написав рапорт і став членом підрозділу Цивільно-військового співробітництва місто Попасна, Луганської області. Ох і роботи тут. Наша мета допомогти відбудувати регіон та ще більше підняти імідж Збройних сил та України вцілому. Рівненські бізнесмени дають кошти, ми ремонтуємо школу у селі Троїцьке, підтримуємо садочки, сільські клуби, військових наших. Дякую усім за підтримку, а колективу та сім,ї за міцний тил. Вчора нас намагалися підірвати, але ж Бог з нами. Слава Україні!!!!”

Репортажі про перебування ОЛександра Курсика та звіти про діяльність ви зможете переглянути на телеканалі Ритм, нашому сайті та почути репортажі зі Сходу в ефірі радіо Ритм ФМ.

 


Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар