Головна » Новини » На стратегічних об’єктах Рівненщини посиляєть заходи безпеки

На стратегічних об’єктах Рівненщини посиляєть заходи безпеки

images (2)Додаткові заходи безпеки запроваджуються на стратегічних об’єктах Рівненщини, у будівлях органів влади, а також – об’єктах критичної інфраструктури. Зокрема, посилено охоронятимуть енергетичні та транспортні магістральні мережі, нафто- та газопроводи, системи життєзабезпечення (водо- та теплопостачання), служби екстреної допомоги населенню та служби реагування на надзвичайні ситуації.Відповідне доручення під час селекторної наради дав Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Також, за завданням Глави Уряду, додаткові заходи охорони запроваджуються на залізничних та автобусних вокзалах, Рівненській АЕС, біля мостів та дамб. Посилюється безпека закладів охорони здоров’я, приміщень обласної та районних адміністрацій і рад, місць масового перебування людей.

В області також запроваджений посилений режим патрулювання вулиць. Основна увага приділяється місцям масового скупчення людей та найбільш криміногенним районам населених пунктів. З цією метою на Рівненщині подвоєно кількість працівників силових відомств, які забезпечують патрулювання. У Рівному, зокрема, до складу патрульних груп входять експерти-вибухотехніки та кінологи.


Актуально

Водій, перед яким обвалився міст у Генуї, розповів деталі трагедії

Один з водіїв, який уник падіння з генуезького мосту, що обвалився у вівторок, розповів журналістам …

Залишити коментар