Головна » Відео новини » Реформа Децентралізації влади забуксувала на Рокитнівщині

Реформа Децентралізації влади забуксувала на Рокитнівщині

bezyimyannyiy Це позбавляє жителів сіл, селищ та міст покращувати власну інфраструктуру та, власне, якість свого життя, запевняють фахівці місцевої районної держадміністрації. Об’єднані громади це нова адміністративна одиниця, яка є більш потужною та самостійною. Об’єднати громади намагалися у Рокитнівському районі, але там до цього процесу місцеві жителі ставляться з песимізмом.

У Рівненській області територіальних громад , які об’єднались і схвалених обласною радою на сьогоднішній день 14, ще три чекають затвердження від депутатів. Загалом же, на Рівненщині заплановано створити 60 територіальних громад. Олексій Берташ запевняє, що жити у такій громаді це  мешкати в селі з тим самим комфортом, що і в місті, або й краще.  Об’єднання у територіальну громаду – це перш за все покращення транспортної, медичної та інфраструктури в освіті.

Пропозицію об’єднання у  дві територіальні громади, подали у всі 18 сільрад Рокитнівського району. Але домовитись не вдалося, і, враховуючи те, що об’єднання громад є добровільним, впровадження децентралізаційної реформи на Рокитнівщині довелося відкласти.


Актуально

Жіночий галас у Хомка: як обирали у Рівному директора стерилізаційного центру

У приймальні міського голови зібралися чи не всі зоозахисники міста. Вони сперечаються між собою, адже …

Залишити коментар