Головна » Новини » Економіка » Німецькі благодійники передали допомогу Рівному

Німецькі благодійники передали допомогу Рівному

Лікарняні функціональні ліжка, милиці, ходунки, інвалідні коляски, дитячі візочки, одяг, іграшки – все це найближчим часом розподілять між міським пологовим будинком, міським управлінням соціального захисту населення та обласним центром соціально-психологічної реабілітації дітей в селі Олександрія Рівненського району, інформує “7 днів”.

nimetski_blagodiyniki_rivne
фото 7d.rv.ua

Вже понад 20 років триває співпраця Рівного з німецьким товариством «Гуманітарна допомога Україні з Баварії». Під час сьогоднішньої зустрічі секретар міської ради Сергій Паладійчук подякував благодійникам за те, що вони допомагають нашому місту особливо в такий складний для українців час.

– Приємно, що знаходяться люди, які не просто проявляють інтерес до нашого міста, а й допомагають нам і що ці відносини є такими стабільними. Наша держава перебуває в складній ситуації, тому така рука дружби для нас дуже важлива.

Як відзначив представник товариства «Гуманітарна допомога Україні з Баварії» Антон Грауфогель, що сам приїздитиме до України так часто та довго, як зможе. І щоразу – не з порожніми руками.

 


Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар