Головна » Відео новини » Ревізія Ляшка на Рівненській Лізі Сміху

Ревізія Ляшка на Рівненській Лізі Сміху

bezyimyannyiyОлег Ляшко, Петро Порошенко та Юлія Тимошенко приїхали на ревізію до Рівного, аби перевірити нові крісла Текстильника. Втім політиком вирішили не займатися, а завітали просто на рівненську Лігу сміху.

На гумористичне шоу приїхали  9 команд із семи областей України. З Києва до Рівного із свіженькими жартами завітала команда «Каштанушки» . Кажуть, у Рівному не вперше, втім вражені змінами,   особливо до вподоби столичним жартівникам новенька зала Текстильнику.

Рівненська команда « Майлі Сайрус» не вперше на Рівненській Лізі сміху. Хлопці впевнені, нова програма точно сподобається журі, адже над кожним жартом працювали разом.

До сліз зворушливо на сцені Ліги Сміху освідчився  своїй дівчині рівнянин Олександр .Зі сцени його кохана Юлія  спустилась вже у новому статусі –  нареченої.

 

До пів фіналу Рівненської лігі сміху потрапили 6 команд. Покинули проект команда « Ми із 90тих» Хмельницький,  «Мірс Пірс» Одеса та стендапер Олександр Дмитрович, місто Львів. Наступна гра відбудеться вже 30 жовтня ,і  із шести команд лише четверо потрапить у фінал .


Актуально

Жіночий галас у Хомка: як обирали у Рівному директора стерилізаційного центру

У приймальні міського голови зібралися чи не всі зоозахисники міста. Вони сперечаються між собою, адже …

Залишити коментар