Головна » Новини » Економіка » Сервісні центри МВС в Рівненській області надали за 8 місяців понад 56 тисяч послуг

Сервісні центри МВС в Рівненській області надали за 8 місяців понад 56 тисяч послуг

За 8 місяців цього року надано 56234 послуги. Серед них оформлено та видано 14 397 посвідчень водія, проведено  22 981 реєстраційних операцій. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість послуг, що надаються сервісними центрами МВС, збільшилася на 12%.

425d

Регіональний сервісний центр МВС в Рівненській області з початку року поповнив місцеві бюджети регіону більше як на 6 млн грн.

Це кошти, сплачені громадянами за реєстрацію, перереєстрацію, зняття з обліку транспортних засобів, видачу посвідчень водія та інші послуги, що надаються сервісними центрами МВС.

При цьому із загальної суми перерахованих коштів найбільша частка надійшла на рахунок Управління казначейства у місті Рівне – більше трьох з половиною мільйонів гривень (3 631 670 грн.). Крім цього, вагому частину коштів отримали місцеві бюджети від перерахованих коштів за надання послуг громадянам з інших областей України. Також отримують надходження бюджети в містах, де є територіальні сервісні центри МВС: Дубно, Сарни, Володимирець.

Водночас  понад 19 млн грн отримав Пенсійний фонд  України за сплату обов’язкового державного пенсійного страхування з операції  реєстрації легкових автомобілів вперше.


Актуально

Водій, перед яким обвалився міст у Генуї, розповів деталі трагедії

Один з водіїв, який уник падіння з генуезького мосту, що обвалився у вівторок, розповів журналістам …

Залишити коментар