Головна » Новини » Рівнянам продовжують виплачувати відсотки за «теплими» кредитами

Рівнянам продовжують виплачувати відсотки за «теплими» кредитами

Депутати Рівненської обласної ради на сесії вчора підтримали ініціативу Рівненської ОДА та додатково з обласного бюджету виділили 1,5 мільйонів гривень на Програму відшкодування відсоткових ставок людям за «теплими» кредитами.

Перший заступник голови Рівненської ОДА розповідає, обласну Програму щодо відшкодування «теплових» кредитів запровадили ще у 2015 році – паралельно з Державною. Відповідно до Програми мешканцям Рівненщини компенсують 15% тіла кредиту на придбання енергозберігаючого обладнання.

«Торік на компенсацію «теплових» кредитів для мешканців Рівненщини зобласного бюджету було передбачено 1 мільйон гривень. На початку 2016 року – виділили 1,5 мільйони гривень. А нині – додали стільки ж. Тобто цьогоріч на відшкодування відсоткових ставок з обласного бюджету спрямують всього 3 мільйони гривень», – зазначив Юрій Приварський.

Юрій Приварський  переконаний, що залучення обласного бюджету до співфінансування державних заходів з енергоефективності збільшить кількість учасників програми. Так, з початку року 3 тисячам 27 мешканцям Рівненщини вдалося «зекономити» тепло за рахунок коштів обласного бюджету.

Тим часом, в окремих районах Рівненщини люди можуть скористатися трирівневою компенсацією – окрім Державного та обласного бюджетів відсоткові ставки відшкодовують в Дубровицькому (9,5%), Здолбунівському (5%) районах та місті Рівне (9,5%)


Актуально

Родина просить небайдужих людей допомогти молодій мамі побороти рак! (ФОТО)

Із проханням допомогти  своїй кузині вилікуватися від онкологічної хвороби звернувся до усіх небайдужих людей Maksim Fisianchuk: Перш …

Залишити коментар