Головна » Новини » Рівненські спортсмени отримали подяки від керівництва області

Рівненські спортсмени отримали подяки від керівництва області

З нагоди Дня фізкультури і спорту в Рівненській облдержадміністрації пройшли урочистості. Заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко привітала визначних спортсменів, тренерів, викладачів і фахівців області та вручила їм відзнаки за їх досягнення.

Почесні грамоти отримали тренери Олександр Томкович, Наталія Шельчук, Василь Осійчук, Андрій Попеляєв, заступник директора ДЮСШ № 5 Рівного Тетяна Лакуста, директор Костопільського обласного ліцею-інтернатуДарина Таргоній, викладач Вадим Кіндрат та спортсмени Наталія Прищепа і Валерій Пєтухов.

Крім того, Тетяні Вахрушенковій – головному бухгалтеру регіонального центру «Інваспорт» та Дарії Таргоній – директору Костопільського обласного ліцею-інтернату вручили відзнаку Президента України – ювілейну медаль «25 років незалежності України».

Плавець Дмитро Мазяр, важкоатлет Дмитро Шевчук та стрілець з лука Роман Говядовський отримали посвідчення «Майстер спорту України».

Також відзнаки та подяки вручили від управління у справах молоді та спорту ОДА,  обласної ради, Національного комітету України у Рівненській області та обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».


Актуально

У Дубенському районі смертельна ДТП за участі мотоцикліста

17 серпня, близько 20 години на автодорозі «Київ-Чоп» у селі Тараканів водій мотоцикла зіткнувся із …

Залишити коментар