Головна » Новини » Два тижні перевірятимуть рівень фізичної підготовки вояків
????????????????????????????????????

Два тижні перевірятимуть рівень фізичної підготовки вояків

dsc_0679

 

Офіцери управління оперативного командування «Захід» вкотре підтвердили високий рівень фізичної підготовки

Сьогодні, 8 вересня, з офіцерами управління оперативного командування «Захід» проведено контрольні заняття з фізичної підготовки. До позапланової перевірки з підтягування на перекладені, бігу на швидкість та витривалість військовослужбовців цього органу військового управління було залучено третину особового складу. Захід проведено в рамках позапланової перевірки рівня фізичної підготовленості військовослужбовців Збройних Сил України.

Як зазначив начальник групи стандартів фізичної підготовки центру оперативних стандартів  і методики підготовки Збройних Сил України полковник Ігор Щербина, офіцери, кожен із яких являється неодноразовим учасником антитерористичної операції, показали достойні результати. А все тому, що вони ніколи не здаються, ні в бою, ні на спортивному майданчику.

– Дуже важливо, коли на біговій доріжці, чи біля перекладини є відчуття плеча – це завжди сприяє максимальному результату, – наголосив він.

????????????????????????????????????

Поруч з учасниками занять тут було чимало військовослужбовців інших військових частин гарнізону, які активно підтримували своїх колег. Незважаючи на те, що підбиття підсумків ще попереду, начальник штабу – перший заступник командувача військ оперативного командування «Захід» генерал-майор Олександр Павлюк задоволений результатами. Він перший привітав кращих спортсменів подякувавши  підлеглим за відмінну фізичну форму та особистий приклад для всіх військових частин, які повинні розуміти важливість фізичної підготовки у спроможності виконання бойових завдань.

Протягом двох тижнів у Збройних Сил України буде перевірено рівень фізичної підготовки військовослужбовців решти органів військового управління. Зокрема це стосується решти оперативних командувань, структурних підрозділів Генерального штабу Збройних Сил України, постійного складу вищих військово-навчальних закладів.

 Повідомив офіцер прес-служби Міністерства оборони України в Рівненській області  підполковник Віктор Шубец


Актуально

На День Незалежності для рівнян працюватимуть фонтани

У центрі Рівного на бульварі Незалежності фонтани працюватимуть  23, 24, 25, 26, 28 серпня. У …

Залишити коментар