Головна » Новини » Рівненські рятувальники та поліцейські поділилися своєю кров’ю
????????????????????????????????????

Рівненські рятувальники та поліцейські поділилися своєю кров’ю

Сьогодні майже 40 рівненських рятувальників у свій вільний час разом із патрульними поліцейськими взяли участь у добровільної здачі крові. Акція присвячена онкохворим дітям, які перебувають на лікуванні у відділенні онкогематології обласної дитячої лікарні.  Успішно пройшовши медичний огляд та заповнивши усі необхідні документи, кожен рятувальник та правоохоронець здали по 450 мл. крові.

Медики станції переливання крові, рятувальникам завжди раді. Запевняють хлопці, є здорові та фізично підготовлені хлопці. У таких донорів можна забирати максимально допустимі дози крові і при цьому усе з ними буде добре.

«Врятувати життя людині можна не лише своїми професійними діями, але й участю у благодійній акції. Якщо ми можемо допомогти, то повинні це зробити: адже немає нічого більш ціннішого, ніж людське життя», – наголосив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДСНС у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Юрій Корецький.

Рятувальники є частими гостями станції переливання крові, активно допомагають в поповнені запасів «банку крові» для потерпілих громадян в різноманітних нещасних випадках.

 


Актуально

За “Літопис Березнівщини” авторка отримала престижну премію

Голова обласної ради Олександр Данильчук вручив цьогорічну премію в галузі охорони культурної спадщини директору Березнівського …

Залишити коментар