Головна » Новини » У держпраці виявили підприємства, що заборгували зарплатню працівникам

У держпраці виявили підприємства, що заборгували зарплатню працівникам

перевіркаУ серпні 2016 року головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів здійснили 51 перевірку та склали 51 акт. На усунення виявлених порушень посадовим особам підприємств, установ та організацій області внесено 38 приписів. За ст.41 КУпАП складено та передано до суду 33 протоколи. Внесено 2 пропозиції щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності посадових осіб, з вини яких допущено порушення. Окрім того, винесено 23 постанови про накладання штрафу відповідно до статті 265 КЗпП України на загальну суму 44 тис 950 грн.

Також фахівці Управління перевірили 2 підприємства-боржники із виплати заробітної плати. Сума їх заборгованості станом на день перевірки складала 15,71 тис. грн. Заробітну плату було невчасно виплачено для 31 працівника. Загалом у серпні сума виплаченої заборгованості заробітної плати працівникам за результатами перевірок склала 329,6 тис. грн.

У ході перевірок на двох суб’єктах господарювання виявлені порушення вимог законодавства щодо проведення атестації робочих місць працівників за умовами праці, на одному – порушення з питань працевлаштування інвалідів.

 

Повідомляє прес-служба Управління Держпраці у Рівненській області


Актуально

МОН продовжило прийом вступників у заклади профосвіти до 1 жовтня

Міністерство освіти і науки подовжило термін прийому документів на вступ до закладів професійної освіти до …

Залишити коментар