Головна » Новини » Рівненські актори у Луцьку розповідали про зйомки “Гетьмана”

Рівненські актори у Луцьку розповідали про зйомки “Гетьмана”

unnamed_9Актори Рівненського обласного українського  музично-драматичного театру Станіслав Лозовський та Ніна Ніколаєва завітали до Луцька. Зустріч із акторами пройшла у луцькому Палаці культури 5 вересня. Говорили про українське кіно, зокрема про фільм “Гетьман”, у якому грали актори.

«Часто кажуть, що українського кіно сьогодні не існує. Але вітчизняних фільмів, які завоювали світову популярність, – безліч, потрібно поновлювати спадщину. Нам пощастило потрапити в якісний український художній фільм», – зізнався Станіслав.

Кінолюбителі розповідають, що було надзвичайно цікаво слухати, як артист отримав у фільмі “Гетьман” роль сина Богдана Хмельницького Тимоша. До речі, за словами Станіслава, це були перші його проби на зйомку в фільмі. Актор розповідає, що хоч у кадрі він намагався поводитися природно, кумедних моментів вистачало.

«Перший режисер, який проводив проби, здався мені мовчазним  і дивним. Мені пояснили, що він соціопат. Одна зі сцен, яку я мав зіграти, – з коханою Геленою. Він мені каже: «Я буду грати Гелену». Мене така ситуація розсмішила та розслабила, я ні за що не переживав. Під час сцени я чув від нього фразу: «Давай, ти ж цього хочеш», – з усмішкою згадує Лозовський.

До початку зйомок «Гетьмана» змінився режисер фільму, тож Тимоша мав зіграти інший актор, але після кількох днів зйомок на цю роль затвердили таки Станіслава.

«Зйомки тривали з 16 серпня по 4 жовтня 2015-го. Знімали у Свіржському, Золочівському, Олеському замках, у Львівському будинку вчених, у київських полях, на кіностудії Довженка та навіть у туалеті одного з ресторанів Києва», – продовжує артист.

«Ви би бачили той туалет!», – посміхаючись додає Ніна Ніколаєва.

Вона зіграла епізодичну роль без слів і потрапила саме на зйомки в ресторані. Там знімали сцену в Бахчисараї, яким і був туалет, який дійсно вражає просторістю та мозаїкою. Артистка каже, що навіть таким маленьким кінодосвідом в українській стрічці задоволена, бо познайомилася з усією командою фільму. Окрім театру, за плечима Ніни зйомки у кількох комерційних фільмах та «Червоній королеві» – спільному проекті України, Росії та Білорусії.

«У «Гетьмані» були українські люди з хорошим гумором», – із захопленням додає артистка.

Використаний матеріал з сайту”Таблоїд волині”.

 


Актуально

Водій, перед яким обвалився міст у Генуї, розповів деталі трагедії

Один з водіїв, який уник падіння з генуезького мосту, що обвалився у вівторок, розповів журналістам …

Залишити коментар